Tvorba webových stránek

Důležité informace

Pomůžeme Vám vytvořit velmi zajímavé a reprezentativní internetové stránky založené na redakčním systému WordPress. Tento typ stránek slouží především jako internetová prezentace Vaší služby, nebo seznámení klienta s Vaším produktem. V dnešní době je velmi důležité se efektivně prezentovat na internetu a také je velmi důležité být na internetu dobře dohledatelný.

Obecně funguje jedno pravidlo a to je, že první dojem uděláte na člověka jenom jednou. Ze stránkami s naším designem a obsahem který pro Vás vytvoříme uděláte perfektní první dojem. Toto je moc důležité aby potenciální klient na stránkách zůstal a následně mohl konverzovat přímo na klienta kupujícího Vaší službu, nebo produkt.

Co vše je potřeba aby to fungovalo

Výsledek práce, který můžete vidět níže je opravdu jen špička ledovce. Byť je vzhled a poutavost jednou z nejdůležitějších vlastností, které by Webové stránky měly mít dokonalé, tak je tady zbytek pomyslného ledovce a tím je základní stavební mechanizmus na kterém jsou stránky postaveny. Nyní Vás seznámíme s tím co všechno je potřeba aby to fungovalo.

Takže úplný základ na kterém je postavena tvorba Webových stránek se skládá z poutavé grafiky, fotografie v kombinaci s motivačními nadpisy a info-grafikou. Dalším důležitým prvkem je mít kvalitní a příjemně se čtivý copy-right text.

I když není na první pohled vůbec viditelný, tak je tady ještě jeden stavební prvek a tím je napojení stránek na internetové vyhledavače Seznam a Google, neboli takzvané SEO a klíčové slovo, které stránkám pomáhá aby byly dohledatelné na internetu bez nutnosti platby velkých částek za reklamu.


Webové stránky Galleria.cz, která tvoří obrazy z fotografií a vlastní grafiky na zakázku.

Tvorba webových stránek grafické studido jak se dobře uvést na internetu grafik a fotograf Jakub Morávek

Celkové náklady na projekt 19.990,-


Webové stránky Zdravitelaaduse.cz, která se zabývá alternativními léčebnými metodami.

Tvorba webových stránek grafické studido jak se dobře uvést na internetu grafik a fotograf Jakub Morávek2

Celkové náklady na projekt 14.490,-